




Rozmery 200×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Celková charakteristika sprchových zásten série SPITZA: Walk-In zásteny v šírkach 800 až 1200 mm Bezpečnostné číre sklo s hrúbkou 8 mm Povrchová úprava skiel Nano coating zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a uľahčuje čistenie Stenové profily s toleranciou 15 mm uľahčujú stabilnú montáž zásten, inštalácia je možná na dlažbu alebo sprchovú vaničku Stenový profil z lešteného hliníka Kolmá vzpera v chrómovom prevedení o dĺžke 1380 mm súčasťou balenia Vzperu je možné skrátiť na požadovaný rozmer Variabilné prevedenie L/R Výška 2000 mm
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Série | SPITZA |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Tvar | Jednostenná pevná, Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Vzpera |
| Ean | 8590913117145 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Bruckner |
| Séria | Bruckner SPITZA |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Mliečne sklo |

200×80 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
200×80 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
200×70 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

200×100 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

200×100 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

200×100 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×80 cm
Skladom


200×100 cm
Skladom
200×100 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

190×500 cm
Skladom
200×70 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×130 cm
Skladom
218×90 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
200×120 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
190×70 cm
Skladom
200×80 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
200×100 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

200×80 cm
Skladom
190×110 cm
Skladom
200×500 cm
Skladom
190×110 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×80 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×100 cm
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Výška, hĺbka, priemer
Skladom
200×100 cm
Skladom