




Rozmery 200×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Celková charakteristika sprchových zásten série SPITZA: Walk-In zásteny v šírkach 800 až 1200 mm Bezpečnostné číre sklo s hrúbkou 8 mm Povrchová úprava skiel Nano coating zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a uľahčuje čistenie Stenové profily s toleranciou 15 mm uľahčujú stabilnú montáž zásten, inštalácia je možná na dlažbu alebo sprchovú vaničku Stenový profil z lešteného hliníka Kolmá vzpera v chrómovom prevedení o dĺžke 1380 mm súčasťou balenia Vzperu je možné skrátiť na požadovaný rozmer Variabilné prevedenie L/R Výška 2000 mm
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Série | SPITZA |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Tvar | Jednostenná pevná, Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Matné sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Vzpera |
| Ean | 8590913116827 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Bruckner |
| Séria | Bruckner SPITZA |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Mliečne sklo |







