Odporúčame
História cien
- 26. 5. 2026 - 45,1 €
- 19. 4. 2026 - 45,1 €
- 14. 2. 2026 - 44,2 €
- 27. 11. 2025 - 42 €
- 26. 11. 2025 - 43 €
- 11. 11. 2025 - 44 €
- 7. 11. 2025 - 46 €
- 5. 11. 2025 - 47 €
- 20. 10. 2025 - 52 €
- 14. 10. 2025 - 45 €
- 6. 9. 2025 - 52 €
- 28. 8. 2025 - 46 €
Popis produktu
Upozornenie: Tento koberec je vyrobený z prírodných vlákien, ktoré môžu po určitú dobu vypadávať. Postupom času sa tento jav zmierni. Ide o prirodzenú vlastnosť materiálu, ktorá sa pri pravidelnom vysávaní postupne vytratí.
Rozmery
| Priemer: | 120 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Materiál | Juta |
| Tvar | Okrúhle |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Juta |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Váha | 2.538 kg |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | So strapcami |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/boho |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Neodporúčame dlhodobý kontakt s vodou/pravidelne vysávajte/nepoužívajte chemické bielidlo/utierajte suchou handričkou/nenamáčať/príležitostne otočte koberec pre rovnomerné opotrebenie/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky |
| Materiál zadnej strany | Juta |
| Špecifikácia materiálu | 100% juta |
| Farba | Prírodná/biela |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Recenzie
Používateľské recenzie
Príliš drsný, v izbe nie je príjemný. Skôr vhodný na vonkajšie alebo predsieňové použitie, kde sa nechodí naboso. Mne nevyhovoval a vrátil som ho. Zatiaľ čakám na vrátenie peňazí.
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom


































