Porovnajte ceny od 82 € do 98 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 28x28cm, 12W, 4000K, APP1691-1PC, zlatá lesklá, OSW-04334
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 82 € do 98 €:
Popis produktu
Toolight, LED závesné svietidlo 28x28cm, 12W, 4000K, APP1691-1PC, zlatá lesklá, OSW-04334 Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Šírka (mm): 28 Výška (mm): 8 Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: sklo, plast Farba lampy: zlatá Farba svetla: neutrálna Teplota farieb: 4000K Energetická trieda: G Svetelný zdroj v cene: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 12W
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-04334 |
| Typ lampy | APP1691-1PC |
| Typ svietidla | Závesná |
| Materiál konštrukcie | Sklo, plast |
| Svetlosť | 501 - 1000 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 12W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366009372 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 280 |
| Šírka (mm) | 280 |
| Výška (mm) | 80 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Odporúčame

Závesné svietidlo v štýle Art Deco čierne s opálovým sklom 8-svetlo okrúhle - Uvas
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne GU10 50mm IP44 - Tuba
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá Vrátane WiFi A60 - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšie závesné svietidlo čierne s čiernym lanovým tienidlom 3-svetlé IP44 - Cava Jayla
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 3-svetlo - Pallon
LED, kovový, sklenený
Skladom
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi závesná lampa bambusová 50cm IP44 - Moana
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom



