Hnedý vnútorný a vonkajší koberec 240x340 cm Timber 1404 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 240×340 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 139,4 € do 308,78 €:
História cien
- 29. 4. 2026 - 225,06 €
- 17. 4. 2026 - 250,89 €
- 1. 4. 2026 - 267,89 €
- 10. 3. 2026 - 308,78 €
- 29. 4. 2026 - 139,4 €
- 17. 4. 2026 - 193 €
- 1. 4. 2026 - 227 €
- 10. 3. 2026 - 308,78 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Hnedý vnútorný a vonkajší koberec 240x340 cm Timber 1404 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 340 cm |
Parametre
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 9.792 kg |
| Dĺžka | 340 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Interiér /exteriér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Timber |
| Vzor | Geometrické/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1200 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na pranie/vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte ručne/pravidelne vysávajte/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Materiál zadnej strany | Polypropylén |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Podobné produkty

Koberec TIMBER béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Balta Tulis 4501 080
160×230 cm, s dlhým vlasom, jutový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec CRETE BARBER
133×190 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec CRETE LEMBA
120×170 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Hanse Home Forest Granado béžový / hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec SIZAL SION A5165A hnedý
60×100 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Oria 500/VH7-D
240×340 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Forest Limonero béžový / hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Fener Mica béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Fener Twirl hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ELLA ST049A hnedý / béžový
80×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec SCANDIGEL 5787/UT6D
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec ELLA ST048A hnedý / béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ELLA ST036A hnedý / béžový
200×290 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec SCANDIGEL 3987/W71E
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Giza hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážny koberec Leon 11344 hnedý
Metrážový, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 200x290 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch

Koberec VICTORIA LIGHT
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Behúň Timzo Natura Grip 3415
Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Oria 88/VH7-Y
160×230 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
Koberec Luton 91 béžový / krémový / medený
100×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec PATIO INT 5006/170 naturálny
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Kobercové štvorce BEST BT 850 69 hnedé
50×50 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Metrážny koberec VARIANT béžový
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec City Shaggy 500 hnedý
100×200 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Oria 800/VH7-D
60×110 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Metrážny koberec Leon 93244 tmavohnedý
Metrážový, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Zembla 93 hnedý / béžový
150×300 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec ELLA ST033A antracitový / béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec Leon 21844 terra
Metrážový, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LINEO A901/8P03
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 11 x 33 cm
33×32×11 cm, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






