Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 750 x 375 mm, 413 W, antracitová, W129-0750-350-00-66Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 750 x 375 mm, 413 W, antracitová, W129-0750-350-00-66Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 750 x 375 mm, 413 W, antracitová, W129-0750-350-00-66
Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 750 x 375 mm, 413 W, antracitová, W129-0750-350-00-66
Rozmery 75×38 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Technické údaje: Výška: 750 mm Šírka: 375 mm Hĺbka: 375 mm Rozstupy pripojenia: 375 mm: - 45 cm (dno) Farba: RAL 7016 antracitová Materiál: oceľ Hmotnosť: 9,58 kg Reakcia na oheň: A1 Pracovná teplota: max. 95 °C Maximálny prevádzkový tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: - 75/65/20 °C - 413 W Connections: - 4xG ½″ z hornej a dolnej pravej alebo ľavej strany Ohrievač je možné inštalovať Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii Rozsah dodávky: záves, inštalačná súprava, záslepky a odvzdušňovač
Rozmery
Šírka:38 cm
Výška:75 cm
Parametre
MateriálOceľ
TypRebríkový, Vykurovacie telesá - kúpeľňové radiátory
Montážna stranaUniverzálna
PripojenieSpodné
OrientáciaVertikálny
Ean5905315966865
Hĺbka (mm)375
Šírka (mm)375 mm
Výška (mm)750 mm