Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1600 x 375 mm, 837 W, grafitová, W129-1600-350-00-66Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1600 x 375 mm, 837 W, grafitová, W129-1600-350-00-66Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1600 x 375 mm, 837 W, grafitová, W129-1600-350-00-66
Mexen Loop, kúpeľňový radiátor 1600 x 375 mm, 837 W, grafitová, W129-1600-350-00-66
Rozmery 160×350 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťNa odoslanie o 1 týždeň
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Technické údaje: Výška: 1600 mm Šírka: 375 mm Hĺbka: 375 mm Rozstupy pripojenia: 375 mm: - 45 cm (dno) Farba: RAL 7016 antracitová Materiál: oceľ Hmotnosť: 18,81 kg Reakcia na oheň: A1 Pracovná teplota: max. 95 °C Maximálny prevádzkový tlak: 0,6 Mpa Vykurovací výkon: - 75/65/20 °C - 837 W Pripojenia: - elektrická prípojka, - elektrická prípojka, - elektrická prípojka: - 4xG ½″ z hornej a dolnej pravej alebo ľavej strany Ohrievač je možné inštalovať Vysokokvalitný, odolný náter odolný voči korózii Rozsah dodávky: záves, inštalačná súprava, záslepky a odvzdušňovač