




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED solárna pouličná lampa so senzorom súmraku a pohybu. Jednoduchá inštalácia. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia. Detekčný uhol: 120°. Dosah senzora: 5-8 m. Doba nabíjania: 4-6 hodín. Výdrž batérie: max. 12 h. Počas dňa sa nabíja pomocou slnečného žiarenia. Kapacita batérie: 8000 mAh.
| Solárne | Ano |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 1500 lm |
| Typ | Pouličné osvetlenie |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Solárna technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 105 W |
| Napätie | 3,2 V |
| Max. príkon zdroja | 150 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Uhol vyžarovania | 90 ° |
| Index podania farieb (cri) | 70 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Kapacita | 8000 mAh |
| Výdrž batérie | 14 h |
| Farba svetla | Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 150 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 150 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Series | STREET LIGHT Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom

Nástenné, kovové
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné
Skladom

Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné
Skladom


Nástenné
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, kovové
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo