Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 160x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
Rozmery 105×160×200 cm
Vybraná varianta:Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 160x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
História cien
- 1. 5. 2026 - 775 €
- 3. 4. 2026 - 775 €
- 29. 3. 2026 - 680 €
- 23. 2. 2026 - 751 €
- 12. 2. 2026 - 657 €
- 16. 1. 2026 - 751 €
- 18. 12. 2025 - 799 €
- 8. 12. 2025 - 689 €
- 26. 11. 2025 - 799 €
- 30. 7. 2025 - 999 €
- 25. 7. 2025 - 859 €
- 15. 7. 2025 - 999 €
- 11. 7. 2025 - 859 €
- 20. 6. 2025 - 999 €
- 20. 6. 2025 - 829 €
- 6. 6. 2025 - 999 €
- 23. 5. 2025 - 849 €
- 20. 5. 2025 - 849,15 €
- 16. 5. 2025 - 849 €
- 9. 5. 2025 - 889 €
- 4. 5. 2025 - 999 €
Popis produktu
Dizajnová čalúnená posteľ s praktickým úložným priestorom, výklopným lamelovým roštom a nastaviteľnou výškou čela s odnímateľnými vankúšmi. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike, ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, výklopný lamelový rošt s výklopom od nôh, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnna práca, všetko čisto zakryté, laminované dosky s vyššou odolnosťou, kvalitné nohy z masívu, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút. Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke. Čelo postele je výškovo nastaviteľné až o 15 cm, takže si ho ľahko prispôsobíte podľa typu matraca aj vlastných potrieb. Vankúše je možné ľahko odňať a používať posteľ s jednoduchým hladkým čelom. Čelo bez vankúša je hlboké 4 cm, s vankúšmi 18 – 19 cm. Či už si čítate, relaxujete, alebo len chcete, aby to vyzeralo dokonale – táto posteľ vám to umožní. Dobré vedieť: Dizajnová čalúnená posteľ s praktickým úložným priestorom, výklopným lamelovým roštom a nastaviteľnou výškou čela s odnímateľnými vankúšmi. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike, ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, výklopný lamelový rošt s výklopom od nôh, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnna práca, všetko čisto zakryté, laminované dosky s vyššou odolnosťou, kvalitné nohy z masívu, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút. Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke. Čelo postele je výškovo nastaviteľné až o 15 cm, takže si ho ľahko prispôsobíte podľa typu matraca aj vlastných potrieb. Vankúše je možné ľahko odňať a používať posteľ s jednoduchým hladkým čelom. Čelo bez vankúša je hlboké 4 cm, s vankúšmi 18 – 19 cm. Či už si čítate, relaxujete, alebo len chcete, aby to vyzeralo dokonale – táto posteľ vám to umožní. Dobré vedieť: maximálna výška úložného priestoru je 14 cm, v závislosti na zvolenej polohe lamiel roštu.
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 105 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Farba | Modrá |
| Funkcie | Polohovacia |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Typ čela postele | Vankúšové |
| Funkcia | S nastaviteľnou výškou čela |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 9 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Stredový nosník | Áno |
| Výška uchytenia roštu | 17 - 27,5 |
| Výška čela postele | 69 cm |
| Výška rámu postele | 36 cm |
| Nosnosť | 260 kg |
| Váha | 109 kg |
| Rozmer | 160x200 |
| Dĺžka | 207 cm |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok/chemické čistenie |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Myra |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 440 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Typ roštu | Lamelové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | S úložným priestorom/s čelom/na nožičkách |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Hevia 207.23 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Recenzie
Používateľské recenzie
Předpřipravené závity nejsou moc přesné a kvalitní.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Odporúčame

Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, z lamina, boxspring
Na odoslanie o 4 týždne
Manželská posteľ CONTINENTAL 180x200 prírodná borovica
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane roštu
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľ IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Z lamina, boxspring, v rustikálnom štýle
Skladom
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
Krémová čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Lupine – Micadoni
95×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Z lamina, boxspring, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
AKCIA Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub lanýž II. akosť
Vrátane matraca, v dekore dub, z lamina
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub sonoma II. akosť
Vrátane matraca, z lamina, vrátane roštu
Skladom
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
V modernom štýle, polohovacia, s nožičkami
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub sonoma II. akosť
Vrátane matraca, z lamina, vrátane roštu
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

























































































