Odporúčame
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
Rozmery 105×180×200 cm
Vybraná varianta:Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Thessa Pillow – Bonami Selection
História cien
- 23. 5. 2026 - 720 €
- 29. 3. 2026 - 720 €
- 10. 3. 2026 - 704 €
- 9. 2. 2026 - 799 €
- 5. 2. 2026 - 999 €
- 20. 11. 2025 - 799 €
- 30. 7. 2025 - 1 109 €
- 25. 7. 2025 - 954 €
- 15. 7. 2025 - 1 109 €
- 11. 7. 2025 - 954 €
- 20. 6. 2025 - 1 109 €
- 20. 6. 2025 - 920 €
- 6. 6. 2025 - 1 109 €
- 23. 5. 2025 - 942 €
- 23. 5. 2025 - 943 €
- 20. 5. 2025 - 942,65 €
- 16. 5. 2025 - 943 €
- 9. 5. 2025 - 987 €
- 4. 5. 2025 - 1 109 €
Popis produktu
Dizajnová čalúnená posteľ s praktickým úložným priestorom, výklopným lamelovým roštom a nastaviteľnou výškou čela s odnímateľnými vankúšmi . Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike , ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, výklopný lamelový rošt s výklopom od nôh, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnická práca, všetko čisto zakryté, oddeliteľné a polohovateľné vankúše, laminované dosky s vyššou odolnosťou, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút . Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke. Čelo postele je výškovo nastaviteľné až o 15 cm, takže si ho ľahko prispôsobíte podľa typu matraca aj vlastných potrieb. Či už si čítate, relaxujete, alebo len chcete, aby to vyzeralo dokonale – táto posteľ vám to umožní. Vankúše je možné ľahko odňať a používať posteľ s jednoduchým hladkým čelom. Dobré vedieť: maximálna výška úložného priestoru je 20 cm, v závislosti na zvolenej polohe lamiel roštu.
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 105 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Funkcie | Polohovacia |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Typ čela postele | Vankúšové |
| Funkcia | S nastaviteľnou výškou čela |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 3 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Stredový nosník | Áno |
| Výška uchytenia roštu | 17 - 27,5 |
| Výška čela postele | 69 cm |
| Výška rámu postele | 36 cm |
| Nosnosť | 260 kg |
| Váha | 113 kg |
| Rozmer | 180x200 |
| Dĺžka | 207 cm |
| Starostlivosť | Chemické čistenie/pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Thessa |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 440 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Typ roštu | Lamelové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | S úložným priestorom/bez nôh/s čelom |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Hevia 207.23 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Modrá |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Biely hlboký porcelánový tanier ø 22 cm Gran Gala – Brandani
Porcelánový, hlboký, hranatý
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom




















































