Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
Rozmery 105×180×200 cm
Vybraná varianta:Béžová čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom s roštom 180x200 cm Myra Pillow – Bonami Selection
História cien
- 23. 5. 2026 - 999 €
- 20. 5. 2026 - 999 €
- 19. 5. 2026 - 623 €
- 15. 5. 2026 - 614 €
- 7. 5. 2026 - 701 €
- 1. 5. 2026 - 799 €
- 1. 5. 2026 - 999 €
- 22. 4. 2026 - 701 €
- 17. 4. 2026 - 849,2 €
- 29. 3. 2026 - 799 €
- 16. 3. 2026 - 767 €
- 23. 2. 2026 - 701 €
- 13. 2. 2026 - 686 €
- 12. 2. 2026 - 701 €
- 16. 1. 2026 - 767 €
- 26. 11. 2025 - 823 €
- 30. 7. 2025 - 1 029 €
- 25. 7. 2025 - 885 €
- 15. 7. 2025 - 1 029 €
- 11. 7. 2025 - 885 €
- 20. 6. 2025 - 1 029 €
- 20. 6. 2025 - 854 €
- 6. 6. 2025 - 1 029 €
- 23. 5. 2025 - 874 €
- 23. 5. 2025 - 875 €
- 20. 5. 2025 - 874,64 €
- 16. 5. 2025 - 875 €
- 9. 5. 2025 - 915 €
- 4. 5. 2025 - 1 029 €
Popis produktu
Dizajnová čalúnená posteľ s praktickým úložným priestorom, výklopným lamelovým roštom a nastaviteľnou výškou čela s odnímateľnými vankúšmi. Extrémne jednoduchá montáž, kvalitné, odolné materiály a vysoká nosnosť z nej robia ideálnu voľbu pre každodenné pohodlie aj štýlový interiér. Každý detail vzniká v rámci ručnej výroby v Českej republike, ktorá vychádza z viac ako 15 rokov praxe malej rodinnej firmy. Výsledkom je posteľ, ktorá v sebe spája skúsenosti, poctivé lokálne remeslo a moderný dizajn do jedného spoľahlivého celku, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť. Výhody Bonami Selection postele: pevný a silný rám pre maximálnu stabilitu a výdrž, výklopný lamelový rošt s výklopom od nôh, samonosná konštrukcia – žiadne podpery, žiadne vŕzganie, odolné čalúnenie s vyššou gramážou, certifikácia OEKO-TEX, pet friendly, zmäkčenie cez hrany, kvalitná čalúnna práca, všetko čisto zakryté, laminované dosky s vyššou odolnosťou, kvalitné nohy z masívu, precízne montážne detaily, ktoré vydržia a zároveň vyzerajú dobre. Posteľ Bonami Selection zvládnete zložiť do 30 minút. Vďaka premyslenej konštrukcii, zrozumiteľnému návodu a montážnemu videu je celý proces rýchly, jednoduchý a hlavne bez stresu. Úložný priestor s nosnosťou 30 kg unesie sezónny textil, náhradné lôžkoviny alebo čokoľvek, čo chcete mať hneď poruke. Čelo postele je výškovo nastaviteľné až o 15 cm, takže si ho ľahko prispôsobíte podľa typu matraca aj vlastných potrieb. Vankúše je možné ľahko odňať a používať posteľ s jednoduchým hladkým čelom. Čelo bez vankúša je hlboké 4 cm, s vankúšmi 18 – 19 cm. Či už si čítate, relaxujete, alebo len chcete, aby to vyzeralo dokonale – táto posteľ vám to umožní. Dobré vedieť: maximálna výška úložného priestoru je 14 cm, v závislosti na zvolenej polohe lamiel roštu.
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 105 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Čalúnené |
| Funkcie | Polohovacia |
| S čelom | Ano |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Béžová |
| Funkcia | S nastaviteľnou výškou čela |
| Typ čela postele | Vankúšové |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Výška nôh | 9 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Stredový nosník | Áno |
| Výška uchytenia roštu | 17 - 27,5 |
| Výška čela postele | 69 cm |
| Výška rámu postele | 36 cm |
| Nosnosť | 260 kg |
| Váha | 109 kg |
| Rozmer | 180x200 |
| Dĺžka | 207 cm |
| Starostlivosť | Chemické čistenie/pravidelne vysávať s vhodným nadstavcom na čalúnený nábytok |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Myra |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 440 g/m² |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Typ roštu | Lamelové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | Na nožičkách/s úložným priestorom/s čelom |
| Materiál konštrukcie | MDF |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Hevia 207.05 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Bonami Selection |
Recenzie
Používateľské recenzie
Barva krásná, provedení je kvalitní. "Polštáře" na čele dost odstávají, čímž uberou cca 10-15 cm délky matrace, kam si můžete dát polštář. Nedoporučuji tedy pro dlouhány. Ale myslím, že se časem srovnají a odstávat to tolik nebude.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Odporúčame

Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ IKAROS 180 x 200 cm, biela Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, z lamina, boxspring
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ Ada 180 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 140 x 200 cm, dub artisan Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ Laura 180 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
AKCIA Posteľ ELISA 180 x 200 cm, dub sonoma II. akosť
81×180×205 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
Posteľ Laura 180 x 200 cm, orech Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, vyvýšená, v modernom štýle
Skladom
Posteľ SOFIA 140 x 200 cm, dub artisan Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Postel SOFIA 180 x 200 cm, dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Posteľ Laura 160 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
160×200 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
Posteľ SOFIA 140 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
Vrátane matraca, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Posteľ Ada 160 x 200 cm, borovica Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
160×200 cm, drevená, vyvýšená
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, biela Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vrátane roštu, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ IKAROS DOUBLE 160 x 200 cm, dub artisan/biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
V dekore dub, z lamina, boxspring
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub hľuzovka Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
Rozkladacia, boxspring, vrátane roštu
Na odoslanie o 4 týždne
Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, antracit/biela Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, čalúnená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
Vrátane matraca, boxspring, vrátane roštu
Skladom
Čalúnená posteľ boxspring GLORIEN VELVET 180x200 cm sivá Matrac: Matrac Bonell pružinový
98×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posteľ Laura 180 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
Vyvýšená, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
AKCIA Posteľ SOFIA 180 x 200 cm, dub lanýž II. akosť
Vrátane matraca, v dekore dub, z lamina
Skladom
Posteľ PARIS zvýšená 160x200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
160×200 cm, drevená, v dekore dub
Skladom
Posteľ SOFIA 160 x 200 cm, dub sonoma Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Bez matraca
Boxspring, vrátane roštu, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posteľ Naomi zvýšená 160 x 200 cm, jelša Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Posteľ Laura 160 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
160×200 cm, vrátane matraca, drevená
Skladom
Posteľ SOFIA 140 x 200 cm, dub artisan Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
Vrátane matraca, v dekore dub, v modernom štýle
Skladom
Posteľ IKAROS 180 x 200 cm, dub sonoma/sivá Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac SOMMERA 18 cm
S úložným priestorom, vrátane matraca, rozkladacia
Skladom
Posteľ Laura 180 x 200 cm, dub Rošt: S lamelovým roštom, Matrac: Matrac COCO MAXI 20 cm
Vrátane matraca, vyvýšená, v dekore dub
Skladom
Posteľ Laura 140 x 200 cm, dub Rošt: S latkovým roštom, Matrac: Bez matraca
Drevená, vyvýšená, v dekore dub
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely hlboký porcelánový tanier ø 22 cm Gran Gala – Brandani
Porcelánový, hlboký, hranatý
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Petrolejová lampa - Orion
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlosivý plastový záhradný úložný box Woodys – Toomax
53×78×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom






















































































