









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nástenné LED svietidlo z kolekcie Tesoro je ideálnym doplnkom k závesnému svietidlu z rovnakej série. Kombinuje kovové prvky s kvalitným plastom a vďaka zabudovanému LED modulu s výkonom 15 W a farebnou teplotou 4000 K poskytuje príjemné neutrálne osvetlenie , ktoré je vhodné do každodenného interiéru. Model vyniká futuristickým dizajnom , ktorý skvele ladí s minimalistickým alebo moderným zariadením . Okrem svojej svetelnej funkcie slúži aj ako štýlový dekoračný prvok , ktorý dodáva priestoru osobitý charakter. Jemné a efektívne osvetlenie vytvára útulnú atmosféru ideálnu na oddych , čím sa stáva skvelou voľbou pre obývačku, spálňu či chodbu.
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Výška svietidla | 15 cm |
| Šírka svietidla | 30 cm |
| Hĺbka svietidla | 16 cm |
| Hmotnosť | 0,55 kg |
| Svietivosť | 1200 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693710530 |
| Materiál | Kov, Plast |
| Kolekcia | Tesoro |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Farba svetla | 4000K (neutrálna) |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 15 W LED |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, plastové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 1 deň
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, krištáľové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 1 deň
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovové, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, do zásuvky
Dostupné v 2 e-shopoch

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Stojaci, s pumpičkou
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň