






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Matne čierny shaker na mliečne koktaily – Hendi
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Ostatné typy | Shaker na mliečne koktaily |
| Doplnkový materiál | Plast |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Príkon | 400 W |
| Váha | 4.82 kg |
| Dĺžka kábla | 100 cm |
| Dĺžka | 17 cm |
| Objem | 0.9 l |
| Kvalita | Extra |
| Inštrukcie | Nevhodné do umývačky |
| Material | Nehrdzavejúca oceľ |
| Výrobca | Hendi |


Na smoothie, plastový
Na odoslanie o 2 dni
Na smoothie, plastový

Stolný, plastový

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Silikónová
Skladom
Kovová
Skladom
Kovová
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom