Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
História cien
- 3. 4. 2026 - 59,5 €
- 7. 3. 2026 - 59,5 €
- 16. 1. 2026 - 58 €
- 5. 12. 2025 - 59,5 €
- 28. 11. 2025 - 59 €
- 14. 11. 2025 - 59,5 €
- 7. 11. 2025 - 63 €
- 20. 5. 2025 - 70 €
- 19. 5. 2025 - 62 €
- 19. 5. 2025 - 60 €
- 18. 5. 2025 - 62 €
- 18. 5. 2025 - 60 €
- 2. 5. 2025 - 70 €
- 30. 4. 2025 - 66 €
Popis produktu
Nočný stolík v prírodnej farbe – Casa Selección
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 59 cm |
Parametre
| Dekor | Borovica |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Typ | So zásuvkami |
| Krajina pôvodu | CN |
| Výška nôh | 44 cm |
| Váha | 5.5 kg |
| Uzatvárací systém | Bez tlmenia |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Kvalita | Basic |
| Vlastnosti | So zásuvkami |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív borovica |
| Povrchová úprava | Melamín |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Farba | Prírodná |
| Material | MDF |
| Výrobca | Casa Selección |
Recenzie
Používateľské recenzie
Nočný stolík je podľa mojich predstáv, preto som si ho objednala. Jediná vec ktorá mi vadí sú umelohmotné lišty po ktorých kĺže zásuvka. Mám obavy, že pri dlhšom používaní sa zlomí ,alebo úplne zničí. To som v opise nevidela a ani nečítala. Toto ma veľmi sklamalo.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Odporúčame

Nočný stolík s LED osvetlením LET634W01
Drevený, matný, so zásuvkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Nočný stolík Ilona, borovice
42×42×28 cm, drevený, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sada závesných nočných stolíkov Nicole 46 cm - kašmír
Matný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nočný stolík HAVANA dub artisan
42×40×40 cm, v dekore dub, matný
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Nočný stolík Ilona, dub
42×42×28 cm, v dekore dub, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nočný stolík HAVANA dub sonoma
42×40×40 cm, matný, s nožičkami
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Nočný stolík Ilona, orech
42×42×28 cm, drevený, v rustikálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný nočný stolík Woodman Farsta Wall Bedside
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Termoska v bielo-zlatej farbe 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenný nočný stolík Woodman Farsta Wall Bedside
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Bielo-modré obliečky na jednolôžko 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Štamperlíky v súprave 6 ks 50 ml – Lyngby Glas
Na liehoviny, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Čierna keramická WC kefa Casoli - Wenko
Keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom

































































