



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktické solárne svietidlo so senzorom pohybu. Svietidlo má krytie IP44, ktoré zabezpečuje ochranu proti striekajúcej vode. Napájanie pomocou solárneho panela (prípadne aj USB káblom). Automaticky sa rozsvieti po zotmení pri detekcii pohybu. Nastaviteľné 2 režimy svietenia pomocou prepínača na tele svietidla. Dosah senzora: 3 - 7 m. Detekčný uhol: 120°. Čas nabíjania: 4,5 h. Výdrž batérie: 7 h. Farba svetla: denná biela (4000K). Batéria: 1x Li-ion 18650 3,7V 2000mAh (je súčasťou balenia).
| Typ | Stojanové |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Hlavný materiál | Plast |
| Solárne | Ano |
| Farba | Čierna |
| Štýl | Ostatné |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 4,5 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 4,5 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 30 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 400 lm |
| Výdrž batérie | 7 h |
| Napätie | 3,7 V |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 4,5 W |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia/Solárna technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Kapacita | 2000 mAh |
| Series | SOLAR Polux, MALI Polux |
| Výrobca | Polux |

Stojanové, plastové
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Do zeme, stojanové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom

Nástenné
Na odoslanie o 3 dni
Kovové
Skladom
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu, stojanové
Skladom
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stojanové
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo