Porovnajte ceny od 204,5 € do 215,62 € v 2 e-shopoch:
Závesné svietidlo Vaso, 4x jantárové sklenené tienidlo, g
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 204,5 € do 215,62 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 204,5 €
- 21. 5. 2026 - 204,5 €
- 30. 5. 2026 - 204,5 €
- 21. 5. 2026 - 204,5 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Elegantné závesné svietidlo zo série VASO spája subtílny dizajn a funkčnosť , čo z neho robí ideálnu voľbu pre moderné aj klasické interiéry . Model so štyrmi jantárovými sklenenými tienidlami a kovovými prvkami dodáva priestoru teplý a sofistikovaný nádych. Svietidlo poskytuje príjemné teplé svetlo s farebnou teplotou 3000 K a vďaka uhlu svietenia 120° rovnomerne osvetľuje celý priestor. Nastaviteľná výška v rozmedzí 360–1520 mm umožňuje dokonalé prispôsobenie svietidla rôznym miestnostiam, ako sú obývacie izby , jedálne alebo spálne . Odolná kovová a sklenená konštrukcia zabezpečuje dlhú životnosť a jednoduchú montáž. Vďaka výmennému LED zdroju je svietidlo energeticky úsporné a ideálne pre každodenné používanie. Kolekcia VASO prinesie do vášho domova harmóniu, štýl a neopakovateľnú atmosféru. Na tienidle je otvor, ktorý slúži na odvádzanie prebytočného tepla.
Parametre
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
|---|---|
| Hlavný materiál | Sklo, Kov |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 36-152 cm |
| Šírka svietidla | 89 cm |
| Hĺbka svietidla | 18 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 18/15/30 cm |
| Hmotnosť | 2,9 kg |
| Svietivosť | 1689 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693714088 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 4 |
| Cri | 80 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 15 W LED |
| Kolekcia | Vaso |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |
Podobné produkty

Závesná lampa viacfarebná vrátane LED stmievateľná 6-svetiel Easylift - Witch
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatom a dymovým sklom 3-svetlo - Kyan
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Vidiecka závesná lampa sivá - Dory
Kovový, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Skladom
Moderné závesné svietidlo zlaté vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Vivé
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Závesné svietidlo Mediolan, 1x textilné tienidlo (výber zo 6 farieb), (výber z 3 farieb konštrukcie), (fi 40cm), g
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Indigo, 3x textilné tienidlo (mix 6 farieb), b
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Sklenené stropné svietidlo GLORIA, dymové sklo, mosadz
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Mediolan, 1x svetlošedé/zlaté textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Pattaya, 4x kovové tienidlo (výber z 3 farieb)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesne svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, B/G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Capital, 2x zlaté kovové tienidlo, (fi 46cm), b
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Bergen Gold, 2x zlaté/transparentné sklenené tienidlo (fi 15cm)
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED závesné osvetlenie Eglo LASANA chróm 32048
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľové závesné svietidlo okrúhle vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 3-svetlo - Lyani
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Malmo, 1x modré kovové tienidlo, bl/g
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Luna, 1x kryštáliky/chrómové/transparentné sklenené tienidlo, ch
Krištáľový, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Alexander 5, 1x čierne kovové tienidlo, b
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz s 3-stupňovým stmievaním - Titmus
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Moderný koľajnicový systém s 6 čiernymi závesnými svetlami 1-fázový - Magnetic Lance
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku LAVA 9xG9/8W/230V béžová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Mediolan, 1x krémové/zlaté textilné tienidlo, (výber z 2 farieb konštrukcie)
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Capital, 3x zlaté kovové tienidlo, (fi 30cm), b
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo zlaté so sklom 4-svetlo - Laura
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Boho, 2x jutové/sivé textilné tienidlo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Paris, 6x grafitové sklenené tienidlo, W/G, O
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Asti Duo, 1x PVC/biele textilné tienidlo, (fi 45cm), g, w
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Soho, 3x biele kovové tienidlo, (fi 25cm), o
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Endon 91969 - Luster na tyči DIMPLE 5xE14/25W/230V zlatý
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo mosadz s ružovým sklom 3-svetlo - Pallon
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Závesné svietidlo Asti, 1x PVC/biele textilné tienidlo, (fi 20cm), g, b
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Costa, 2x medové sklenené tienidlo, b
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni




