











Rozmery 56-74×120-200×70-80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stolík je vyrobený z najlepších laminátových dosiek SWISS KRONO - od popredného výrobcu dosiek na nábytok v Európe.Stolík je rozložiteľný v 3 jednoduchých krokoch. V prvom kroku hornú dosku potiahnite od seba, v druhom kroku vytiahnite jednu alebo dve dosky z otvoreného priestoru a vložte ich medzi roztiahnuté dosky. V treťom kroku dosky pritlačte k sebe a vytvorte súvislú plochu.Ďalej je možné upraviť výšku stola pomocou pneumatického piestu. Jednoducho uvoľnite páčku a doska stola sa vysunie hore až do ľubovoľnej výšky max. 74 cm. Pre ukotvenie dosky v požadovanej výške páčku utiahnite. Pre zníženie dosky páčku opäť uvoľnite, na dosku zľahka zatlačte a páčku utiahnite.
| Šírka: | 120-200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 70-80 cm |
| Výška: | 56-74 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladací, Pevný |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Materiál nôh | Lamino |
| Farba | Béžová |
| Typ nôh | 1 noha |
| Materiál dosky | Lamino |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 65 kg |
| Materiál prevedenia | Drevotrieska |
| Nastaviteľná výška | 56 - 74 cm |
| Počet vložiek | 2. ks x 40 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 66 kg |

76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×160-200×90 cm, rozkladací, pre 6 osôb
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×120×80 cm, v modernom štýle, pre 4 osoby
Na odoslanie o 4 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×120×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×120-160 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×80×80 cm, ⌀ 80 cm, rozkladací, okrúhly
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×160-240×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×120-270×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 3 dni
76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
75×106×106 cm, okrúhly, s jednou nohou
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×85-130×75 cm, rozkladací, matný
Na odoslanie o 3 dni
79×80-160×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Skladom
75×140×80 cm, pre 6 osôb, s kovovými nohami
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
75×120-160×78 cm, rozkladací, v dekore dub
Dostupné v 16 e-shopoch
Skladom
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
74×160-240×90 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 10 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
142×102 cm, rozkladací, okrúhly
Skladom
76-78×120-270×90 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
60×120 cm, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhly, matný, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
80×80 cm, s kovovými nohami, s jednou nohou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
50×145×45 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni