







Rozmery 76×120-200×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PIANO je perfektný stôl pre ľudí, ktorí majú radi moderné riešenia. Vďaka dvom 40 cm vložkám je možné jeho dosku predĺžiť na 160 alebo 200 cm - je to veľmi jednoduché vďaka použitiu kvalitných synchrónnych vodítok. Tento stôl sa bude skvele hodiť na najrôznejšie rodinné akcie alebo stretnutia s priateľmi a navyše poteší oko svojim minimalistickým, ale zároveň elegantným vzhľadom. DODATOČNÉ INFORMÁCIE Stôl je vyrobený z vysoko kvalitnej obojstranne laminovanej matnej drevotrieskovej dosky s hrúbkou 18 mm, zakončenej 1 mm ABS hranou. Doska má dodatočné bočné zosilnenie až na 36 mm. Plošina je vyrobená z dosky s hrúbkou 28 mm. DÔLEŽITÉ: Zväčšovacie vložky sú umiestnené v špeciálnej priehradke pod doskou stola, vďaka čomu sú pri rozkladaní stola vždy po ruke a nemusíte ich skladovať samostatne. V sade: čitateľný návod krok za krokom, vďaka ktorému je montáž veľmi jednoduchá a zaberie cca. 45-60 min. Rozmery a hmotnosti balíkov: 1. 91 x 65 x 11,5 cm (20 kg) 2. 99 x 60 x 6 cm (15 kg) 3. 91 x 49 x 9 cm (11 kg)
| Šírka: | 120-200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Rozkladanie | Rozkladací |
| Tvar | Obdĺžníkové |
| Dekor | Dub |
| Materiál nôh | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Počet miest | Pre 8 a viac |
| Typ nôh | 1 noha |
| Materiál dosky | Lamino |
| Funkce desky | Rozkladanie dosky |
| Hmotnosť s obalom | 46 kg |
| Počet vložiek | 2. ks x 40 cm (zasunie sa pod dosku) |
| Povrch | Matný |
| Stav | Nový |
| Tvar dosky | Obdĺžnikový |
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 65 kg |
| Výrobca | Mazzoni |

76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
76×120-200×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
S drevenou doskou, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 23 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
60×120 cm, v rustikálnom štýle, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
76×120-270×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
60-76×110-148×70 cm, rozkladací, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
120×60 cm, v dekore dub, s kovovými nohami
Dostupné v 4 e-shopoch

76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×120×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×120-270×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 3 dni
76×120-160 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
75×140-170×90 cm, rozkladací, pre 6 osôb
Skladom
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×160-200×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×150×80 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×120-160 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
76×160-200×90 cm, rozkladací, pre 6 osôb
SkladomDoprava zadarmo
76×120×78 cm, s kovovými nohami, v modernom štýle
Dostupné v 16 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×110×75 cm, rozkladací, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×120-270×80 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×120×80 cm, v modernom štýle, pre 4 osoby
Na odoslanie o 4 dni
76×85-130×75 cm, rozkladací, v dekore dub
Na odoslanie o 3 dni
76×120-270×80 cm, rozkladací, s kovovými nohami
Na odoslanie o 3 dni
76×160-240×90 cm, rozkladací, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
45×110×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
45×110×60 cm, v dekore dub, oválny
Na odoslanie o 4 dni
43×100×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
41×110×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
127×36×32 cm, lesklá, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
76×90×90 cm, rozkladací, okrúhly
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
76×100-200×100 cm, okrúhly, v dekore dub
Na odoslanie o 4 dni
17×145×20 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
35×110×19 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
55-67×130-170×65 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni
17×145×20 cm, v modernom štýle, matná
Na odoslanie o 4 dni
50×145×45 cm, na nožičkách, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
45×110×60 cm, oválny, v modernom štýle
Na odoslanie o 4 dni
55×100-140×60 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 dni