








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 27.99 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 1150 lm |
| Typ | Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 80 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Series | BRICKY Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Používateľské recenzie
vše ok
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Připojovací kabliky mají příliš malý průřez
Pripo
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky

Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, plastové
Na odoslanie o 1 deň
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Skladom
Kovové, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, LED
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo