


Rozmery 60×60×22 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 93 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Praktická kúpeľňová skrinka. Štýlový úložný priestor vo vašej kúpeľni. Odolný, ľahko udržiavateľný materiál. Špecifikácia: elegantné a dôkladné spracovanie rukoväte z kvalitného plastu lemovanie - tvrdené PVC Farebné varianty: Biela Rozmery: hĺbka: 22 cm šírka: 60 cm výška: 60 cm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v rozmontovanom stave.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Váha | 14,6 kg |
| Hrana | ABS |
| Polica | Áno |
| Materiál | Kov;Plast;Laminovaný drevený materiál |
| Počet dverí | 2 |
| Počet políc | 2 |
| Materiál nôh | Plast |
| Farba produktu | Biela |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Plast |
| Systém zatvárania | Otočné dvere |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Akord |

50×119×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
50×59×15 cm, zrkadlová, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
72×80×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
150×35×25 cm, závesná, matná
Skladom
75×120×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
72×80×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
60×90×15 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
35×33 cm, lesklá, s nožičkami
Skladom
60×80 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
170×32×25 cm, závesná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
65×60×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
Závesná, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
133×30×35 cm, závesná, lesklá
Skladom
50×99×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
175×40×30 cm, závesná, matná
Skladom
157×40×22 cm, závesná, lesklá
Skladom
35×33 cm, lesklá, s nožičkami
Skladom
50×80×13 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
40×32×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
50×59×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
20×17 cm, závesná, matná
Skladom
53×120×46 cm, závesná, lesklá
Skladom
155×40×35 cm, závesná, matná
Skladom
V modernom štýle, matná, vysoká
Dostupné v 2 e-shopoch

75×60×15 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
72×60×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
145×35×35 cm, závesná, lesklá
Skladom
75×90×17 cm, zrkadlová, závesná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
75×60×14 cm, zrkadlová, závesná
Skladom

35×22 cm, závesná, lesklá
Skladom
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň