




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nástenné svietidlo Basket s bielym drôteným tienidlom v tvare diamantu ponúka vzdušný a zároveň štýlový dizajn, ktorý ideálne zapadne do moderných, škandinávskych alebo loftových interiérov . Biely odtieň dodáva lampe sviežosť a jemnosť, čím sa ľahko začlení do svetlých aj kontrastnejších priestorov. Kolekcia Basket obsahuje nástenné svietidlo, jednoduché aj viaczdrojové závesné modely, ako aj stolovú lampu . Všetky svietidlá sú dostupné v troch farebných verziách – bielej, čiernej a sivej , čo umožňuje vytvoriť vizuálne zladený systém osvetlenia v celom priestore . Drôtený tvar tienidla v podobe diamantu pôsobí subtílne, no zároveň elegantne a výborne ladí s dreveným, kovovým aj betónovým nábytkom . Svietidlá z tejto kolekcie sú ideálne do kuchyne, spálne, obývacej izby alebo chodby . Všetky modely sú prispôsobené na žiarovky s päticou E27 , pričom sa odporúča použiť svetelný zdroj s výkonom maximálne do 60 wattov. V prípade závesných variantov je možnosť nastavenia výšky každého svetelného bodu , čo umožňuje vytvoriť atraktívnu svetelnú kompozíciu.
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Industriálny |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Biela |
| Výška svietidla | 38 cm |
| Šírka svietidla | 25 cm |
| Hĺbka svietidla | 25 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 21 cm |
| Výška tienidla | 28 cm |
| Hmotnosť | 0,58 kg |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 07565972115 |
| Materiál | Kov |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Kolekcia | Basket |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, šírka
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo