Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
ZÁVESNÝ DRŽIAK NA KVETINÁČ SIMPLY 22X22 CM ČIERNA
Rozmery 22×27 cm
-14 %10,7 €12,4 €
História cien
- 26. 5. 2026 - 10,7 €
- 13. 5. 2026 - 10,7 €
- 6. 5. 2026 - 10,9 €
- 30. 4. 2026 - 12,3 €
- 15. 4. 2026 - 12,4 €
- 14. 4. 2026 - 12,3 €
- 11. 4. 2026 - 12,4 €
- 8. 4. 2026 - 12,3 €
- 28. 3. 2026 - 12,2 €
- 24. 3. 2026 - 12,3 €
- 20. 3. 2026 - 12,2 €
- 20. 3. 2026 - 12,3 €
- 19. 3. 2026 - 12 €
- 18. 3. 2026 - 12,1 €
- 14. 3. 2026 - 12 €
- 11. 3. 2026 - 12,1 €
- 6. 3. 2026 - 12 €
- 5. 3. 2026 - 12,1 €
- 4. 3. 2026 - 12 €
- 3. 3. 2026 - 12,1 €
- 28. 1. 2026 - 12,2 €
- 18. 7. 2025 - 13,7 €
- 17. 7. 2025 - 13,5 €
- 28. 6. 2025 - 13,6 €
- 10. 6. 2025 - 13,5 €
- 22. 5. 2025 - 13,4 €
- 10. 5. 2025 - 12,9 €
- 8. 5. 2025 - 12,8 €
- 7. 5. 2025 - 12,9 €
- 3. 5. 2025 - 12,8 €
- 30. 4. 2025 - 12,9 €
- 29. 4. 2025 - 12,8 €
- 28. 4. 2025 - 12,9 €
- 23. 4. 2025 - 12,8 €
Popis produktu
Štýlový držiak na kvetináče na zavesenie na balustrádu je moderným doplnkom do vašej záhrady, vďaka ktorému si môžete vystaviť svoje obľúbené kvety. Jednoduchý dizajn dokonale odráža zásadu, že menej je viac. Držiak na kvetináč sa vyznačuje univerzálnym využitím. Môžete si ho zavesiť na zábradlie balkóna alebo terasy. Vyrobené z kovu, zaisťuje trvanlivosť a odolnosť voči poveternostným vplyvom.
Rozmery
| Hĺbka: | 27 cm |
|---|---|
| Výška: | 22 cm |
Parametre
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Počet kvetináčov | Na jeden |
| Farba | Čierna |
| Hmotnosť | 0,40 kg |
| Plu kód | 14982172281 |
| Štýl | Moderný |
| Tvar | Okrúhly |
| Výrobca | Esschert Design |
Odporúčame

56 €
Stojan na kvety z ocele (výška 58 cm) – Garden Pleasure
58×28×59 cm, kovový, stojaci

37,96 €
Kesper Stojan na kvety, 4 - poschodia, drevo, biely
78×42-48 cm, drevený, vonkajší
Skladom
65 €75 €
Kovový stojan na kvety (výška 108 cm) Vertical – Maximex
Kovový, vonkajší, stojaci
Skladom































































