











Najlepšia cena za posledných 30 dní: 118,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Lampa TIMBO je elegantné osvetlenie dostupné v bielej a čiernej farbe. Vyniká minimalistickým dizajnom a nádychom škandinávskeho štýlu. Kombinácia kovu a prírodného dreva dodáva teplo a modernosť každému interiéru. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu sa TIMBO perfektne hodí do moderného aj klasického interiéru a vytvára útulnú atmosféru.
| Štýl | Škandinávsky, Industriálny |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
| Farba | Biela |
| Dĺžka svietidla | 100 cm |
| Šírka svietidla | 60 cm |
| Výška svietidla | 16,5 cm |
| Plu kód | 07073024337 |
| Materiál | Kov, Drevo |
| Umiestnenie | Kuchyňa, Obývačka, Spálňa, Pracovňa, Jedáleň, Chodba, Predsieň |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Výkon | 15 W |
| Počet zdrojov svetla | 8 |
| Tvar svietidla | Atypický |
| Kolekcia | Timbo |
| Výrobca | Sollux Lighting |

V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, inteligentná
SkladomV modernom štýle, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
LED, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V industriálnom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniV modernom štýle, kovová, inteligentná
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapustená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmoV modernom štýle, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V škandinávskom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmoLED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, kovová
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
28×1 cm, bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
52×30 cm, sklenená, hranatá
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
94×34 cm, nástenné, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Keramická, stolná
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň