



Rozmery 50×50 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 140,02 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dodajte svojmu interiéru moderný vzhľad s kobercovými štvorcami, ktoré vynikajú nielen dizajnom, ale aj praktickými vlastnosťami. Sú vyrobené z odolného polyamidu a majú krátky slučkový vlas, vďaka čomu sú nenáročné na údržbu a mimoriadne trvácne. Sú kompatibilné s kolieskovou stoličkou aj podlahovým kúrením, čo z nich robí ideálnu voľbu nielen do domácností, ale aj do komerčných priestorov. Jeden štvorec má rozmer 50x50 cm čo je 0,25 m2. Je vhodný na podlahové kúrenie. Možnosť objednania iba na celé balenia - 5 m2 (20 ks kobercových štvorcov). Pri potrebe zariadiť viac kancelárií žiadajte veľkoobchodnú cenu. ▪ Farba: sivá, čierna ▪ Materiál: 100% polyamid ▪ Podklad: polyflex ▪ Druh vlasu: slučka ▪ Rozmer: 50x50 cm ▪ Balenie: 5 m2 ▪ Trieda záťaže: 33 - komerčné priestory, vysoká záťaž ▪ Výška vlasu: 3 mm ▪ Celková výška: 5 mm ▪ Hmotnosť vlasu: 0,54 kg/m2 ▪ Celková hmotnosť: 4,10 kg/m2 ▪ Reakcia na oheň: Bfl - len obmedzené šírenie požiaru ▪ Vhodnosť pod kolieskovú stoličku: áno ▪ Teplovodné podlahové kúrenie: áno ▪ Trieda luxusu: LC 2
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Krátky |
| Typ | Záťažové |
| Materiál | Polyamid |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Rozmer | 50x50 cm |
| Záťažová trieda | 33 - komerčné priestory; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Vhodný pod kolieskovú stoličku |
| Kolekcia | Beat |
| Množstvo | 5 m2 |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Dĺžka | 50 cm |

50×50 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×220 cm, behúň, kusový
Skladom
50×50 cm, kusový, záťažový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, kusový, jutový
Skladom
Behúň, metrážový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
119×180 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s dlhým vlasom, záťažový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
50×50 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×50 cm, s dlhým vlasom, záťažový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, behúň, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
Tkaný, behúň, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 1 týždeň
Perzský, behúň, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
50×50 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Tkaný, behúň, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×130 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kusový, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, behúň, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň, metrážový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň, metrážový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
67×150 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 5 dní
274×366 cm, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, kusový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kusový, s dlhým vlasom, priemer
Na odoslanie o 5 dní
239×300 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
160×230 cm, tkaný, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní