


Rozmery 200×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Laveo Vela, granitové umývadlo na dosku 340x200x130 mm, šedá, LAV-VGV1510T Technické údaje: Povrchová úprava: šedá Dĺžka: 340 mm Šírka: 200 mm Hĺbka: 100 mm Model: Oválny Odtok: Ø44 mm Odolnosť voči tepelným šokom: Áno Odolné proti poškriabaniu: Áno Odolný voči zmene farby: Áno Teplotná odolnosť: 190 °C Spôsob montáže: Na dosku / pultové Typ odtokovej zátky: Nie je súčasťou balenia Výhody, ktoré oceníte každý deň: ✅ Odolnosť, zaisťujúca pokoj na dlhé roky. ✅ Kompaktné rozmery, ideálne pre malé kúpeľne. ✅ Univerzálny dizajn, vhodný pre rôzne vodovodné batérie. ✅ Moderný, sivý odtieň, ktorý dodáva eleganciu a harmóniu.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Štýl | Dizajnové |
| Tvar | Oválny |
| Farba | Sivá |
| Model | Oválny |
| Priemer odtoku | Ø44 mm |
| Reverzibilné | Áno |
| Odolné voči teplotným šokom | Áno |
| Odolný voči poškriabaniu | Áno |
| Odolné voči zafarbeniu | Áno |
| Spôsob inštalácie | Na pracovnú dosku |
| Typ odtokovej zátky | Bez odtokovej zátky |
| Záruka (roky) | 30* see warranty terms |
| Výrobca | Laveo |
| Materiál | Granit |
| Výška (mm) | 130 |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 100 |
| Dĺžka (mm) | 340 |
| Montáž | Na dosku |
| Séria | Laveo Vela |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá na dosku |

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

45×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×13 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, oválne
Skladom
Na dosku
Dostupné v 2 e-shopoch

62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, kamenné, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom