

















Rozmery 39×39 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria FORMIGO Rozmer 39x14 cm Priemer 390 mm Šírka 390 mm Výška 140 mm Hĺbka 390 mm Farba Šedá Materiál Betón Inštalácia Na postavenie Typ umývadla Umývadlo na dosku Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad NIE Tvar Kruh Balenie neobsahuje Výpusť Hmotnosť / ks 5.8 kg Balenie 1 ks Záruka 2 roky
| Šírka: | 39 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Sivá |
| Série | FORMIGO |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39x14 cm |
| Materiál | Betón, Betón |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Balenie neobsahuje | Výpusť |
| Ean | 8590913970474 |
| Výška (mm) | 140 |
| Hĺbka (mm) | 390 |
| Šírka (mm) | 390 |
| Séria | Sapho FORMIGO |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

39×39 cm, na dosku, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
260×26 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
37×50 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
41×51 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
38×60 cm, na dosku, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch

39×39 cm, na dosku, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
260×26 cm, na dosku, okrúhle
Na odoslanie o 1 týždeň
31×170 cm, keramické, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
40×76 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
33×41 cm, keramické, hranaté
Skladom
47×141 cm, zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
47×141 cm, zapustené, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
36×15 cm, na dosku, keramické
Skladom
260×26 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
40×8 cm, na dosku, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
40×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
200×100 cm, na dosku, dizajnové
Skladom
37×57 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
33×41 cm, keramické
Skladom
36×115 cm, na dosku, dizajnové
Na odoslanie o 1 týždeň
47×121 cm, zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
36×15 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
47×91 cm, zapustené, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
35×10 cm, na dosku, oválne
Na odoslanie o 1 týždeň
260×26 cm, na dosku, keramické
Na odoslanie o 1 týždeň
47×161 cm, zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
47×56 cm, retro, na stenu
SkladomDoprava zadarmo
39×51 cm, na dosku, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×141 cm, zapustené, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
57×37 cm, hranaté
Na odoslanie o 1 týždeň
Zapustené, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch