







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia DANTE SILVER prináša minimalistické osvetlenie s industriálnym nádychom . Tento model s jedným chrómovým tienidlom z kovových prútov osloví všetkých milovníkov zdrsneného, moderného štýlu a funkčného dizajnu. Valcovitý korpus a drôtené tienidlo v lesklom chróme vytvárajú efekt ľahkosti, pričom zároveň dodávajú priestoru architektonickú štruktúru a kontrast . Svietidlo sa výborne hodí ako príručné osvetlenie do predsiení , na betónové steny , k posteľovým čelám alebo ako doplnkové svetlo do chodieb a menších miestností . Vyrobené z kvalitného kovu a určené pre žiarovky typu GU10 (nie sú súčasťou balenia), svietidlo DANTE SILVER ponúka spoľahlivosť, dizajnovú čistotu a výbornú kompatibilitu s moderným zariadením. Vhodné najmä do loftových, industriálnych alebo eklektických interiérov .
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Škandinávsky, Industriálny |
| Farba | Čierna |
| Výška svietidla | 16 cm |
| Šírka svietidla | 10 cm |
| Hĺbka svietidla | 10 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 10 cm |
| Výška tienidla | 10 cm |
| Hmotnosť | 0,4 kg |
| Kompatibilné žiarovky | Mini GU10 |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693773566 |
| Materiál | Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Kolekcia | Dante |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, v retro štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, inteligentné
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 1 deň
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v retro štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, drevené
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Nástenný, kovový, sklenený
Na odoslanie o 3 dni
Obdĺžnikové, z PVC, v sade
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, saténová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
Bambusová
Na odoslanie o 3 dni