






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropné LED svietidlo TOKYO v bielom prevedení s chrómovým lemom je moderné a štýlové osvetlenie, ktoré v sebe spája jemný vizuálny dizajn s inovatívnym svetelným efektom . Väčší model s priemerom 50 cm je ideálny do priestrannejších miestností, kde vynikne jeho efekt rozžiareného neba . Dekoratívny povrch svietidla s jemne prešívaným vzhľadom a integrovaný LED modul s výkonom 48W vytvárajú príjemnú atmosféru nielen v spálni, ale aj v obývačke alebo detskej izbe . Svietidlo je navrhnuté tak, aby pôsobilo elegantne a súčasne zútulnilo priestor. Pomocou pribaleného diaľkového ovládača je možné meniť intenzitu osvetlenia a zároveň nastavovať farebnú teplotu svetla od 3000K (teplá biela) cez 4000K (neutrálna) až po 6000K (studená biela) . Vďaka tomu si jednoducho vytvoríte požadovanú svetelnú náladu pre každú dennú dobu alebo príležitosť. Model TOKYO vďaka svojmu tvaru a decentným chrómovým prvkom ľahko zapadne do moderných interiérov , kde hrá dôležitú úlohu nielen funkcia, ale aj estetický dojem . Efekt hviezdnej oblohy sa postará o nezameniteľnú atmosféru pokoja a oddychu.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba svetla | Teplé biele, Studené biele |
| Výška svietidla | 7 cm |
| Šírka svietidla | 50 cm |
| Hĺbka svietidla | 50 cm |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Svietivosť | 3600 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693761969 |
| Materiál | Kov, PVC |
| Funkcia | Stmievanie |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 48 W LED |
| Kolekcia | Tokyo |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, plastové, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomZapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v industriálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni