







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Modernistický dizajn a minimalistická forma definujú kolekciu SOLE, ktorá spája bielu, čiernu a chróm v elegantnom geometrickom prevedení. Tento typ osvetlenia je ideálny do moderných interiérov , ako sú obývacie izby či spálne. Súčasťou kolekcie sú bodové svietidlá s dvomi alebo tromi svetelnými zdrojmi a taktiež nástenné svietidlo . Výborne fungujú samostatne, no v kombinácii vytvárajú ešte výraznejší vizuálny efekt.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Hlavný materiál | Kov |
| Výška svietidla | 14 cm |
| Šírka svietidla | 20,8 cm |
| Hĺbka svietidla | 7,5 cm |
| Hmotnosť | 0,53 kg |
| Svietivosť | 700 lm |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693754893 |
| Materiál | Akryl, Kov |
| Kolekcia | Sole |
| Farba svetla | 4000K (neutrálna) |
| Počet zdrojov svetla | Neuvedené |
| Vstavaný zdroj svetla | Áno |
| Výkon | 10 W LED |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentná
Skladom
V modernom štýle, bronzová, povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Kovová
Skladom
V industriálnom štýle, povrchová
Skladom
V škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V retro štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentná
SkladomV modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, bronzová, povrchová
Skladom
Povrchová, sklenená
Na odoslanie o 3 dniLED, v modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
Chrómová, povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
LED, chrómová, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, kovová, inteligentná
SkladomV modernom štýle, povrchová, inteligentná
Skladom
LED, povrchová, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo