









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stropný ventilátor s LED osvetlením osvieži miestnosť počas horúcich letných dní. V chladnejších dňoch využite opačný smer otáčania, ktorý rozprúdi teplý vzduch pod stropom späť do miestnosti. Ventilátor má veľmi tichý chod, pri spustení vydáva len príjemný rytmický zvuk, ktorý nie je rušivý. Ventilátor aj LED svetlo je možné ovládať diaľkovým ovládačom alebo pomocou aplikácie Immax NEO PRO (pre iOS aj Android). Jednoduché prepojenie s aplikáciou - stačí zariadenie pripojiť k vašej Wi-Fi sieti. Nastaviteľná farba svetla (3000/4000/6000K) pomocou nástenného vypínača. Zapínanie svetla a ventilátora je nezávislé. 5 rýchlostných režimov: 86 / 111 / 141 / 176 / 196 ot./min. Hlučnosť pri rýchlosti 1: 42 dB. Hlučnosť pri rýchlosti 2: 43 dB. Hlučnosť pri rýchlosti 3: 46,3 dB. Hlučnosť pri rýchlosti 4: 50 dB. Hlučnosť pri rýchlosti 5: 55 dB. Príkon motora: 50 W DC. Kompatibilný s hlasovými asistentmi Amazon Alexa, Apple Siri skratky, Google Assistant a ďalej so systémami TUYA, LIDL. Súčasťou balenia sú dve predlžovacie tyče o rozmeroch 12,5 cm a 25 cm.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Teplota chromatickosti | 6000 K/4000 K/3000 K |
| Hlučnosť | 55 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 20 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 20 W |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2000 lm |
| Typ | Stropný ventilátor so svetlom |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Inteligentné osvetlenie |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 140 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Tvar | Guľatý |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Štýl | Klasický |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Series | VENT ZEVENTI |
| Výrobca | ZEVENTI |

Šírka, výška, hĺbka
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Skladom

Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo




Priemer
Skladom
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
Skladom

Priemer
Skladom
Priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Skladom

Priemer
SkladomDoprava zadarmo


Priemer
Skladom

Priemer
SkladomDoprava zadarmo

Priemer
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo