









Rozmery 200×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis výrobku: Šírka: 100 cm Výška: 200 cm Strana montáže: Pravá strana Farba skla: číra Povrchová úprava: biela Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Materiál vzpery: Nerezová oceľ Maximálna dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Stabilizačná vzpera sa dá skrátiť rezaním na mieru Povrchová úprava na jednoduché čistenie skla Dva upevňovacie systémy: - S profilom na vyrovnanie nerovností steny - Bez profilu pre dokonale rovné steny Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo na dlaždice Mosadzné držiaky v jednej rovine s povrchom skla
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Ochranný povlak | Áno |
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 100 cm |
| Ean | 5905315529718 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Pravá, Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Lunar |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | Mexen |









46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×135 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň