









Rozmery 200×500 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis výrobku: Šírka: 50 cm Výška: 200 cm Strana montáže: Pravá strana Farba skla: číra Povrchová úprava: Chróm Typ skla: tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Materiál vzpery: Nerezová oceľ Maximálna dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Stabilizačná vzpera sa dá skrátiť rezaním na mieru Povrchová úprava na jednoduché čistenie skla Dva upevňovacie systémy: - S profilom na vyrovnanie nerovností steny - Bez profilu pre dokonale rovné steny Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo na dlaždice Mosadzné držiaky v jednej rovine s povrchom skla Elastomérové tesnenia na odvod vody
| Šírka: | 500 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ochranný povlak | Áno |
|---|---|
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 50 cm |
| Ean | 5905315529541 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Pravá, Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Chrómová |
| Séria | Mexen Lunar |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | Mexen |



Výška, hĺbka, priemer
Skladom

