
Mexen Lunar sprchová stena pravá 50 x 200 cm, 8mm číre sklo, zlatá matná, 830-050-000-55-00-P
200×500 cm
SkladomRozmery 200×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis výrobku: Šírka: 90 cm Výška: 200 cm Strana montáže: Pravá strana Farba skla: číra Povrchová úprava: biela Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 8 mm Materiál profilu: hliník Materiál vzpery: Nerezová oceľ Maximálna dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Stabilizačná vzpera sa dá skrátiť rezaním na mieru Povrchová úprava na jednoduché čistenie skla Dva upevňovacie systémy: - S profilom na vyrovnanie nerovností steny - Bez profilu pre dokonale rovné steny Možnosť montáže na sprchovú vaničku alebo na dlaždice Mosadzné držiaky v jednej rovine s povrchom skla
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ochranný povlak | Áno |
|---|---|
| Tvrdené sklo | Áno |
| S poličkou/vešiakom | Nie |
| Počet stien | 1 časť |
| Šírka (x) | 90 cm |
| Ean | 5905315529701 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Montáž | Pravá, Nástenná inštalácia |
| Farba profilu | Biela matná |
| Séria | Mexen Lunar |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | Mexen |

200×500 cm
Skladom

200×500 cm
Skladom
200×500 cm
Skladom
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×500 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×80 cm
Skladom
200×70 cm
Skladom
200×70 cm
Skladom
200×140 cm
Skladom
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
202×500 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×100 cm
Skladom
200×80 cm
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch

202×70 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Skladom
200×160 cm
SkladomDoprava zadarmo
202×500 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×70 cm
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

200×110 cm
Na odoslanie o 2 týždne
200×140 cm
Skladom
200×70 cm
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch

200×70 cm
Skladom
200×110 cm
Skladom
200×140 cm
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×21×215 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
58×73×150 cm, voľne stojaca, akrylátová
SkladomDoprava zadarmo
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
S výsuvnou sprchou, bronzová, stojanková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×110 cm
Skladom
Chrómová, stojanková
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň

35×48 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S ľavou orientáciou, univerzálna, jednodielna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň