







Najlepšia cena za posledných 30 dní: 58,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľné súpravy z kolekcie PANEL sú vyrobené z kvalitného bavlneného saténu. Látka je veľmi jemná a mäkká a v kombinácii so zaujímavými a jedinečnými vzormi poskytuje skvelý komfort. Posteľné súpravy majú certifikát OEKO-TEX. Zloženie: 100% bavlna. Gramáž: 110g/m2. Zapínanie: zips. Zloženie posteľnej súpravy: 220x200 +2x (70x80) cm. Farby produktových fotografií sa môžu mierne líšiť od skutočnosti.
| Šírka: | 220 cm |
|---|
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén |
|---|---|
| Typ | Francúzske |
| Farba | Biela |
| Motív | Kvetiny |
| Zapínanie | Zips |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 04988423323 |
| Hustota látky | 110 GSM |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Rozmery prikrývky | 200 x 220 cm |
| Výrobca | Darymex |

160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
160×200 cm, francúzska, z mikrovlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, krepová
Skladom
Flanelová, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 3 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, s vianočným motívom, so zipsom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, z mikrovlákna, so zipsom
Skladom
Z mikrovlákna, z mikroplyšu, so zipsom
Na odoslanie o 3 dni
Bavlnená, francúzska, so zipsom
Skladom
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom