
Krémový okrúhly koberec ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-12 %157 €
178 €

Krémový okrúhly koberec ø 160 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly, interiérový
-10 %101 €
112 €

Béžový okrúhly koberec ø 200 cm Leon – Villeroy&Boch
⌀ 200 cm, kusový, s dlhým vlasom, okrúhly
-10 %156 €
173 €
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 157 € do 174,41 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 8,7 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 27. 5. 2026 - 165,7 €
- 23. 5. 2026 - 165,7 €
- 15. 5. 2026 - 166,7 €
- 7. 5. 2026 - 167,2 €
- 29. 4. 2026 - 176,2 €
- 17. 4. 2026 - 162,86 €
- 13. 3. 2026 - 174,41 €
- 26. 1. 2026 - 160,7 €
- 13. 12. 2025 - 174,41 €
- 2. 12. 2025 - 156,7 €
- 27. 11. 2025 - 157,69 €
- 11. 11. 2025 - 160,7 €
- 7. 11. 2025 - 162,7 €
- 1. 11. 2025 - 164,7 €
- 20. 10. 2025 - 157,75 €
- 14. 10. 2025 - 149,33 €
- 9. 10. 2025 - 160,22 €
- 27. 5. 2026 - 157 €
- 23. 5. 2026 - 157 €
- 15. 5. 2026 - 159 €
- 7. 5. 2026 - 160 €
- 29. 4. 2026 - 174,41 €
- 17. 4. 2026 - 151,3 €
- 13. 3. 2026 - 174,41 €
- 26. 1. 2026 - 147 €
- 13. 12. 2025 - 174,41 €
- 2. 12. 2025 - 139 €
- 27. 11. 2025 - 139 €
- 11. 11. 2025 - 147 €
- 7. 11. 2025 - 151 €
- 1. 11. 2025 - 155 €
- 20. 10. 2025 - 139,2 €
- 14. 10. 2025 - 139 €
- 9. 10. 2025 - 139 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
S kobercami od značky Villeroy & Boch premeníte svoj domov na oázu elegancie a pohodlia. Vďaka jednoduchému farebnému prevedeniu ľahko doplnia akýkoľvek interiér. Koberec s vysokým vlasom s výškou 1,5 cm je mimoriadne mäkký a nadýchaný. Má certifikát STANDARD 100 OEKOTEX a je vhodný aj do miestností s podlahovým vykurovaním. Kvalitná povrchová úprava a syntetické vlákna zo 100 % polyesteru zaručujú dlhú životnosť a mimoriadnu odolnosť. Koberec sa ľahko čistí, zašpinené miesto stačí jednoducho vyprať v prostriedku na koberce.
Rozmery
| Priemer: | 200 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy |
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Okrúhle |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Váha | 3.7 kg |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Úprava | Lesklý |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (saxony) |
| Produktový rad | 1899 |
| Vzor | Jednofarebné/abstraktné |
| Dizajnový štýl | Glamour/moderný |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 1100 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/bodové čistenie/iba profesionálne čistenie |
| Materiál zadnej strany | Polyester |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Villeroy&Boch |
Recenzie
Používateľské recenzie
Koberec je skutečně krémový a ne světle hnědý, jak vypadá na fotografiích. Na druhou stranu je velmi hutný, měkký, velmi příjemný a teplý. Zvládnul bez problémů i rozlitý čaj a bez fleku. To je co říct. 5*
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
V případě tohoto produktu jsem opravdu nadšená- odpovídá barva a kvalita předčila mé očekávání,
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Veľmi dobrá kvalita.
Krásny koberec, príjemný na dotyk. Dúfam, keď ho vyčistím, zostane v rovnakej kvalite.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Podobné produkty

Koberec THALES SHAPES
120×160 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec CORE 8111 Ornament Vintage - béžový
120×170 cm, perzský, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec HAWAI 3 krémový / sivý
Kusový, v modernom štýle, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Galeria GL080E A.VIZON / A.VIZON
100×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec D176D VIZON VALLEY svetlosivý
Kusový, v modernom štýle, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec FUSION 9777 geometrický / moderný / abstraktný, krémový / béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Kenitra F392A G218A Ornament, strieborný / sivý / krémový
120×170 cm, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 5 dní
Koberec GALYA K3728A hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec MOYO 1 CUBAN SAND
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec MOYO 1 SOFT ROSE kruh
1 cm, ⌀ 100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Seren Indus Dore
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec GALYA K3701A hnedý / svetlohnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec DUKE 51546 krémový / zlatý, vintage / strapce
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Larena beige/sand 160x230 cm
160×230 cm, kusový, v modernom štýle
Skladom
Koberec Turia Chiva Amber
80×160 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec OSTA ABBY 486.24.LA100 béžový / modrý
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Agnella Isfahan Aszra sivý
133×180 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec PALERMO E054A PES COKME AGRI biely
80×200 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Antique 481 béžový
80×150 cm, behúň, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agent 40447/610 viacfarebný
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Zendra taupe 200x290 cm
200×290 cm, kusový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec SKY FM33B EZM svetlosivý
200×300 cm, kusový, priemer
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec / behúň DISTIN 0828A ružový / púdrový / biely
80×250 cm, tkaný, behúň
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Caldera cream/camel 200x290 cm
S dlhým vlasom, orientálny, v modernom štýle
Skladom
Koberec FD Sensi Patie béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Solaro linen grey 200x290 cm
200×290 cm, tkaný, kusový
Skladom
Koberec CALVIN KLEIN SKYLINE IVORY / MULTICOLOR
157×213 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Agnella Calisia Bran béžový kruh
Prírodný, interiérový, s krátkym vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec GALYA K3729A hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec BRUSHSTROKES DRACO
160×221 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec SAHARA K892D SH svetlosivý / biely
Perzský, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec GALYA K3729A hnedý kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, orientálny
Na odoslanie o 6 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Krémový detský koberec ø160 cm Funny Dots – Hanse Home
⌀ 160 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom









