Brilagi - stmievateľné LED stropné svietidlo MODERN LED/51W/230V 3000-6000K + s diaľkovým ovládačom
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieDiaľkovo ovládané
Napájacie napätie230V
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
FarbaBiela
Celkový príkon svietidla51 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja51 W
Priemerná životnosť zdroja30000 h
Teplota chromatickosti3000-6000 K
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Počet žiaroviek1
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok4405 lm
TypStropné svietidlo
FunkcieDiaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom
Ekvivalent klasickej žiarovky305 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja51 W