






Rozmery 34×37×56 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu: Rozmery: 55,5 x 37 x 33,5 cm Inštalácia: Na zavesenie Systém oplachovania: Rimless Tornado (vírivý systém oplachovania) Farba: biela lesklá Materiál: Sanitárna keramika Súprava obsahuje: WC misu bez sedátka
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 56 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Hranatý, Oblý |
| Povrch | Lesklý |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Systém splachovania | Rimless Tornado |
| Ean | 5905315968715 |
| Výška (mm) | 335 |
| Šírka (mm) | 370 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Dĺžka (mm) | 555 |
| Montáž | Závesné |
| Séria | Mexen Riva |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

Kombi, hranatý, oblý
Skladom
36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, s variabilným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom