




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 39,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
V našej ponuke nájdete elegantný kôš na palivové drevo. Kôš je vyrobený z pevného plechu v čiernej farbe so zlatou patinou, ktorý zabraňuje vysypaniu kúskov dreva.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Hmotnosť | 2,00 kg |
| Hrúbka plechu | 0,1 cm |
| Hrúbka profilu | 1 cm |
| Plu kód | 07600416123 |
| Materiál | Kov |
| Štýl | Klasický, Vintage |
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Tvar | Geometrický |
| Výrobca | Dąstal |
Používateľské recenzie
dizajn
Zakúpené v eshope Noblese
Stiahnuté z Heureky

Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Na odoslanie o 3 dni
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Šírka, výška, hĺbka
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Priemer
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Hĺbka, priemer
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hĺbka, priemer
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom