
SADA 4x LED Stmievateľná žiarovka Philips Hue WACA E27/6,5W/230V 2000-6500K
LED, farebná, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Najnovšia generácia svetiel OSRAM LED poskytuje ešte pohodlnejšie riešenie pre výmenu a modernizáciu existujúcich halogénových svetiel. Jednoduchá inštalácia vďaka plug&play. Farebná teplota: 6500K. Použitie: diaľkové a stretávacie svetlá. Táto autožiarovka je určená výhradne na použitie off-road.
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K) |
|---|---|
| Typ | LED |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Pätica | P43t |
| Príkon zdroja | 22/24 |
| Priemerná životnosť zdroja | 1000 h |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1500 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Napätie | 12 V |
| Počet kusov v balení | 2 |
| Series | CAR BULBS Osram, VISIONPLUS Philips, VISION Philips, ULTINON ACCESS LED Philips |
| Výrobca | Osram |

LED, farebná, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, farebná, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, ekologická
Skladom
LED, farebná, reflektorová
Skladom
LED, farebná, reflektorová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, farebná, sviečková
Na odoslanie o 2 dni
LED, so závitom E27, kvapková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, s denným bielym svetlom
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E14
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, farebná, s päticou GU10
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, kvapková
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E14
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, so závitom E27
Skladom
LED, retro, so závitom E27
Skladom
LED, retro, so závitom E27
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, žiarivková trubica, s päticou G13 (závitom T8)
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, so závitom E27, globe a deco pipe
Skladom
Halogénová, reflektorová, so závitom E27
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, so závitom E27
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo