Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
5,0(4 hodnotenia)
Do obchodu Svet-svietidiel.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 60 dní
Svet-svietidiel.sk
Zobraziť recenzie
Parametre
ŠtýlModerný, Škandinávsky
Doporučený typ žiarovkyLED
ZapínanieVypínač
StmievačAno
FarbaBiela
Celkový príkon svietidla24 W
Index podania farieb (cri)92 Ra
MiestoPracovňa
Spôsob zapojeniaDo zásuvky
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Stupeň krytia (ip)IP20
Celkový svetelný tok1400 lm
TypStolná lampa/Lampa s klipom
FunkcieVypínač na tele svietidla/Dotykové ovládanie/LED technológia
Ekvivalent klasickej žiarovky100 W
Napätie230 V
Max. príkon zdroja24 W
PäticaIntegrovaný LED modul
Príkon zdroja24 W