

Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 7,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračná obliečka na vankúš z nepremokavej látky a s ozdobným lemom po obvode obliečky, šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: biela, hmotnosť: 150 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Biela |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571707710 |
| Hustota látky | 150 GSM |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Umiestnenie | Na terasu |
| Výrobca | EUROFIRANY |

50×70 cm, na spanie, antialergický

40×40 cm, anatomický, na spanie
Skladom
16×62 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×12 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×15 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×12 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
30×50 cm, anatomický, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
90×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom40×40 cm, dekoračný, antialergický

40×40 cm, dekoračný, bavlnený

72×12 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
58×30 cm, anatomický, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
43×23 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
40×40 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
40×62 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, antialergický
Skladom
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, anatomický, na spanie

58×38 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň