


Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 7,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračná obliečka na vankúš z nepremokavej látky a s ozdobným lemom po obvode obliečky, šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: tmavomodrá, hmotnosť: 150 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571707314 |
| Hustota látky | 150 GSM |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Umiestnenie | Na terasu |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
16×3 cm, dekoračný, atypický
Skladom
Na spanie, dekoračný, bavlnený
Skladom
46×46 cm, dekoračný, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
42×72 cm, anatomický, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
16×62 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
43×23 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×55 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, anatomický, na spanie
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
70×90 cm, anatomický, na spanie
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, s poťahom z polyesteru, štvorcový
Skladom
32×20 cm, anatomický, cestovný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×90 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Na odoslanie o 2 dni
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Na odoslanie o 5 dní
40×5 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň