




Rozmery 50×50 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 15 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednofarebná dekoratívna obliečka na vankúš z boucle látky, šírka: 50 cm, dĺžka: 50 cm, farba: pudrová, hmotnosť: 480 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Ružová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571680280 |
| Hustota látky | 480 GSM |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 50 x 50 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
42×12 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×12 cm, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×8 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Na spanie, dekoračný, bavlnený
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×10 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, vianočný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
38×38 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×15 cm, dekoračný, obdĺžnikový
Skladom
45×15 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×15 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×15 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
15×45 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×15 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo