





Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dodajte svojmu interiéru štýlový akcent s dekoratívnou obliečkou na vankúš z látky podobnej ľanu s viditeľnou väzbou a matným povrchom. Jej nadčasový charakter zvýrazňuje výšivka, ktorá dodáva obliečke elegantný a moderný vzhľad. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: krémová, hmotnosť: 320 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Béžová |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571731746 |
| Hustota látky | 320 GSM |
| Materiál | Polyester |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
42×72 cm, anatomický, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, štvorcový, jednofarebný
Skladom
50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×10 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 2 dni
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
43×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×4 cm, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
40×60 cm, anatomický, z pamäťovej peny
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
16×3 cm, dekoračný, atypický
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň