


Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dekoračná obliečka na vankúš ROYAL je vyrobená z lesklého a na dotyk príjemného zamatu, zdobená drobnými lesklými kryštálmi. Strieborná šnúrka zdobiaca jeho okraje ešte viac zdôrazňuje jeho mimoriadne veľkolepý štýl. Šírka: 45 cm, dĺžka: 45 cm, farba: tmavobéžová, hmotnosť: 340 GSM, zloženie: 100% polyester.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Farba | Sivá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571687197 |
| Hustota látky | 340 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
35×45 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
51×5 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
50×70 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×15 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×10 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 2 dni
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo