






Rozmery 140×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Povrch: Mikrovlákno - 100% polyester Výplň: 100% duté vlákno Farba Púdrovo ružová Rozmery Šírka: 140 cm Dĺžka: 200 cm Hmotnosť: 900 g Gramáž: 100 g/m2 Podrobnosti Antialergický Antibakteriálný Mäkky Priedušný Ľahký Príjemný na dotyk Dlhá životnosť Prať pri znížených otáčkach, a to max 600 otáčok za minútu Odporúčaná teplota prania: na 60 °C s pracím prostriedkom na farebnú bielizeň Lze sušiť v sušičke na nízku teplotu Nesušiť na priamom slnku Nechajte sa inšpirovať Paplóny Paplóny a vankúše Spálňa Paplóny a vankúše do detskej postieľky Výplň do vankúšov Vankúše
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Hrejivosť | Letné |
|---|---|
| Antialergické | Ano |
| Farba | Ružová |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Odporúčané pre | Jednolôžko štandard, Dvojlôžko štandard |
| Odporúčaná teplota prania | 60 °C |
| Schopnosť izolácie prikrývky | Chladivá |
| Materiál | Mikrovlákno, Duté vlákno |
| Použitie | Letné |
| Typ | Prikrývky |
| Pre alergikov | Pre alergikov |
| Gramáž | 100 g/m2 |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Váha paplóna | 900 g |

140×200 cm, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
SkladomDoprava zadarmo
Antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Antialergická

Periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
Letná, s výplňou z dutého vlákna
Skladom
Periny, antialergická
Skladom
140×200 cm, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, antialergická, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Celoročná, s výplňou z dutého vlákna
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, celoročná, antialergická
Skladom
140×200 cm, letná, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Periny


Antialergická, zimná, s výplňou z dutého vlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
Periny

Periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
Periny, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×200 cm, periny, celoročná

Periny


140×200 cm, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, antialergická
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, letná, antialergická
Skladom
200×135 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, celoročná, antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Periny, letná
SkladomDoprava zadarmo
Antialergická
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, antialergická
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, klasický, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S vankúšom, polyesterová, s výplňou z peria
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Mapínacia, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
30×50 cm, v sadách, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo