





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné svietidlo PERU je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu elegancie a moderného dizajnu v jednom doplnku. Vyrobené z kvalitného kovu v čierno-zlatom vyhotovení , doplnené o detail s efektom dreva, toto svietidlo sa výborne hodí do spálne, obývačky alebo nad kuchynský ostrov . Kužeľovitý tvar tienidla pôsobí štýlovo a nadčasovo, pričom vďaka možnosti nastaviť výšku zavesenia v rozsahu od 500 do 900 mm si ho môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Ideálne sa vyníma aj ako svietidlo po bokoch postele , kde vytvorí príjemnú a útulnú atmosféru. Kombinácia čiernej farby, zlatých akcentov a dreveného detailu dodáva interiéru sofistikovaný nádych. Vďaka svojmu decentnému, no výraznému vzhľadu sa svietidlo PERU stane vkusným doplnkom každého moderného priestoru . Vneste do svojho interiéru harmóniu, vkus a funkčnosť s elegantným závesným svietidlom PERU.
| Hlavný materiál | Kov, Drevo |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky, Orientálny |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Čierna |
| Výška svietidla | 50-90 cm |
| Šírka svietidla | 21 cm |
| Hĺbka svietidla | 21 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 21 cm |
| Výška tienidla | 16 cm |
| Hmotnosť | 0,6 kg |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693709770 |
| Materiál | Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Kolekcia | Peru |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Doprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, v rustikálnom štýle, japandi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, japandi
Skladom
V modernom štýle, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo