





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné svietidlo Gamma v elegantnom grafitovom prevedení predstavuje spojenie minimalistického dizajnu a praktickej funkčnosti . Vďaka jednému svetelnému zdroju s päticou E27 a nastaviteľnej výške od 300 do 900 mm sa ľahko prispôsobí rôznym typom interiérov. Konštrukcia svietidla kombinuje odolný kov a grafitové sklo , čo dodáva lampe moderný vzhľad a zároveň zabezpečuje jej dlhú životnosť. Je ideálnou voľbou pre kuchyňu, obývačku či jedáleň , kde poslúži nielen ako zdroj svetla, ale aj ako výrazný dizajnový prvok. Gamma svojím čistým a nadčasovým dizajnom harmonicky zapadne do moderného interiéru a zároveň vytvorí útulnú a štýlovú atmosféru.
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Farba | Čierna |
| Výška svietidla | 30-90 cm |
| Šírka svietidla | 30 cm |
| Hĺbka svietidla | 30 cm |
| Priemer/šírka tienidla | 30 cm |
| Výška tienidla | 15 cm |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Kompatibilné žiarovky | E27 |
| Trieda ochrany | IP20 |
| Plu kód | 02693710639 |
| Materiál | Sklo, Kov |
| Počet zdrojov svetla | 1 |
| Nastavenie výšky | Áno |
| Kolekcia | Gamma |
| Výrobca | EUlight by MILAGRO |

Kovový, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, v rustikálnom štýle, japandi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Skladom
Do kuchyne, LED, zapínaný vypínačom
Skladom
Drevený, v rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
LED, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, japandi, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, zapínaný vypínačom, v retro štýle
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Doprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, japandi, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň

Bambusová, so stojanom
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na šampanské, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Stojaci, s pumpičkou
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, s rámom, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Bez rámu, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, do obývačky, do spálne
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Kovový, analógový, orientálny
Na odoslanie o 3 dni
⌀ 45 cm, nástenné, okrúhle
Na odoslanie o 3 dni