






Rozmery 150×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Flanelová deka, veľmi jemná na dotyk s 3D efektom, šírka: 150 cm, dĺžka: 200 cm, farba: čierna, gramáž: 250 GSM, zloženie: 100 % polyester.
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Motív | Jednofarebný |
| Typ | Tkané |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571274564 |
| Kolekcia | Design 91 |
| Hustota látky | 250 GSM |
| Materiál | Mikroflanel |
| Vlastnosti | Obojstranné, Teplé |
| Rozmery | 150 x 200 cm |
| Výrobca | Design 91 |

Tkaná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Vlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, fleecová, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná
Skladom
150×200 cm, tkaná
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
150×200 cm, pikniková, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Prešívaná
Skladom
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
150×200 cm, vlnená, tkaná
Na odoslanie o 1 týždeň
150×200 cm, pletená, s kvetinovým motívom
Skladom
150×200 cm, tkaná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 4 dni
Fleecová, tkaná
Skladom
130×170 cm, tkaná, jednofarebná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Na odoslanie o 1 deň
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Na odoslanie o 1 deň
Jednofarebný, kusový, polyesterový
Na odoslanie o 1 deň

Na liehoviny, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Fľaše, sklenený
Na odoslanie o 2 dni
Na whisky, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
V sadách
Na odoslanie o 1 deň
Bambusová
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevený, kovový
Na odoslanie o 3 dni
Na whisky, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Nástenný, kovový, analogový
Na odoslanie o 1 deň