






Rozmery 160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Súprava je vyrobená z najkvalitnejšieho bavlneného saténu, ktorý kombinuje luxusný lesk saténu s prirodzenou hebkosťou a vzdušnosťou bavlny. Jemná čipkovaná aplikácia dodáva obliečkam na jemnosti a romantike. Precízne vyrobená čipka zvýrazňuje exkluzivitu súpravy, dodáva jej jedinečný charakter a eleganciu. Posteľná súprava je zabalená v darčekovej krabičke. Šírka: 160 cm, dĺžka: 200 cm, obliečka na vankúš 2 ks 70x80 cm, farba: svetlosivá, hmotnosť: 115 GSM, zloženie: 100% bavlna; ozdobná čipka: 100% polyester.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Bavlnený satén, Satén, Polyester |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
| Farba | Sivá |
| Motív | Jednofarebné |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571613820 |
| Hustota látky | 115 GSM |
| Tip na darček | Áno |
| Rozmery prikrývky | 160 x 200 cm |
| Rozmery vankúša | 2 ks 70 x 80 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
160×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 1 deň
200×220 cm, bavlnená, jednofarebná
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, krepová, jednofarebná
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, so srdiečkami
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Skladom
160×200 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, s gombíkmi, s hviezdami
SkladomDoprava zadarmo
Z mikrovlákna, so srdiečkami, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Skladom
Bavlnená, krepová, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnená, ľanová, so zipsom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
220×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, flanelová
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, z bavlneného saténu
SkladomDoprava zadarmo